درباره ما

تاریخچه

گروه صنعتی آوا (شیراز نایلون)

شرکت “شیـراز نایلـون” به عنوان یکی از زیرمجموعه های “ گــروه صـنعتی آوا” در سال 1357 در شهر شیراز فعالیت خود را در زمینه تولید انواع فیلم نایلون تک لایه و چاپ انواع لفاف های بسته بندی در زمینی به وسعت 3000 متر مربع آغاز نمود .شیراز نایلون با نزدیک به چهار دهه فعالیت در عرصه تولید و چاپ انواع نایلون ، نایلکس و لفاف های بسته بندی صنایع غذایی، با بهره گیری از متخصصان مجرب و استفـاده از مـواد اولیه مـرغوب و تـجهیزات به روز چـاپ و بـسته بـندی، در حال خدمات رسانی به گستره وسیعی از مشتریان می باشد.

کـارشناسان شـرکت در سال 94 بـا توجه بـه نیاز بازار اقدام به طراحی و تولید نسل جـدیدی از سـفره های یـکبارمـصرف نمودند و برای اولین بار در دهمین نمایشگاه ایران پلاست محصول جدید خود را با برند “آوا” به بازار معرفی کردند. از آن زمان تاکنون تغییرات زیادی بـرای بـهینه سازی این محصولات صورت گرفته و تلاش برای رسیدن به محصول ایده آل همچنان ادامه دارد. در کنار این تولیدات، این شرکت به عنوان یـکی از بزرگترین واحـدهای تولید و چـاپ نایلون و نایلکس و لفاف های بسته بندی در جـنوب کشور ضمن اخذ پـروانه بهداشتی سـاخت بـرای مـحصولات خود، بـا نگاه بلند مدت به حفظ محیط زیست کشور عزیزمان ایران به عنوان شرکتی پیشرو در نوآوری، اقدام به تولید نایلون و نایلکس های زیست تخریب – تجزیه پذیر نـموده و در ایـن راستا پـروانه استاندارد 14417 بـه عنوان یـکی از اولین شرکتهای دارنده این پروانه اخذ شده است.

از جمله تحولات صورت گرفته انتقال کارخانه به محل جدید شهرک صنعتی بزرگ شیرازدر زمینی به وسعت 7000 متر مربع بوده که در آن از مدرنترین ماشن آلات تولید فیلم های نایلون تک لایه و سه لایه، ماشن آلات چاپ فلکسو 6رنگ، هلیو 8 رنگ و همچنین ماشین الات لمینت، اسلیتر و انواع دوخت و تجهیزات مدرن تهیه کلیشه ساخت کشورهای صاحب نام اروپایی در این صنعت و واحد طراحی مجهز میتوان نام برد.

از این رو شرکت شیراز نایلون به عنوان پیشتاز صنایع چاپ و بسته بندی در جنوب کشور مطرح می باشد. این شرکت توانسته است با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ماشین آلات ساخت کشور های صاحب نام در زمینه تولید، چاپ، اسلیتر و لمینت لفاف های بسته بندی و با بهره گیری از متخصصان مجرب و متعهد و استفاده از مواد اولیه مرغوب داخلی و خارجی و با دارا بودن پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو و کسب نشان استاندارد از سازمان استاندارد تحقیقات صنعتی به عنوان اولین و بزرگترین واحد تولیدی محصولات پلی اتیلن و پلی پروپیلن در جنوب کشور مشتریان با ارزش و مهمی را درجهت تامین نیازمندی های گوناگون محصولات غذایی، کشاورزی، دارویی، بهداشتی، بازرگانی، خدماتی و تبلیغاتی آنها جلب نماید.

۱۰۰+ مشتری وفادار

بیش از ۱۰۰ مشتری وفادار از جمله شرکت های صاحب نام به ب آ، رامک، زمزم شیراز، خوش طعم، لاستیک دنا، بستنی خوشمزه، بستنی تک، رعنا، فرخنده، سفیر، تحسین، نوشین، شام شام، کاله، دایتی، پگاه فارس، ارژن، تولیدی صنعتی A.S، نمک آرسکا، نمک هوگان، هایپر استارهای ایران، فروشگاه های رفاه و... میتوان اشاره نمود.

۴۰+ سال سابقه

نزدیک به چهار دهه فعالیت خود را زمینی به وسعت 3000 متر مربع آغاز نموده و در زمینه تولید و چاپ انواع نایلون، نایلکس و لفاف‌های بسته‌بندی صنایع غذایی، ما با بهره‌گیری از متخصصان مجرب و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و تجهیزات به‌روز چاپ و بسته‌بندی، برای ارائه بهترین محصولات و خدمات به مشتریانمان تلاش می‌کنیم.

۱۰۰+ محصولات تولید شده

بیش از ۱۰۰ نمونه محصولات از قبیل سفره یکبار مصرف، کیسه فریزر، کیسه زباله، کیسه تبلیغاتی نایلون، نایلکس استرچ فیلم، شرینک PVC و ... که به صورت لوگوهای اختصاصی شرکت ها در سایز و ضخامت های متفاوت تولید و آماده سازی می شود و یا به صورت محصولات عمومی و اختصاصی شرکت شیراز نایلون با آرم آوا در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

گواهینامه ها

سیستم مدیریت محیط زیستی
ISO 14001:2004

سیستم های مدیریت OHSAS
BS OHSAS 18001:2007

سیستم های مدیریت کیفیت ISO9001:2008

رعایت حقوق مصرف کنندگان استان فارس

تقدیرنامه ها

شرکت شیـراز نایلـون” به عنوان یکی از زیرمجموعه های “ گــروه صـنعتی آوا” با نزدیک به چهار دهه فعالیت در عرصه تولید و چاپ انواع نایلون ، نایلکس و لفاف های بسته بندی صنایع غذایی در این چند دهه از شرکت ها و مجموعه های بزرگ در مسیر تولید و دستیابی به اهداف تقدیرنامه هایی را دریافت کرده است.

تندیس ها

شرکت شیـراز نایلـون” به عنوان یکی از زیرمجموعه های “ گــروه صـنعتی آوا” با نزدیک به چهار دهه فعالیت در عرصه تولید و چاپ انواع نایلون ، نایلکس و لفاف های بسته بندی صنایع غذایی در این چند دهه از شرکت ها و مجموعه های بزرگ در مسیر تولید و دستیابی به اهداف تندیس هایی را دریافت کرده است.

مشتریان ما

مدیریت گروه صنعتی آوا

شرکت ” شیـراز نایلـون“ به عنوان یکی از زیرمجموعه های ”گــروه صـنعتی آوا“ با نزدیک به چهار دهه فعالیت در عرصه تولید و چاپ انواع نایلون ، نایلکس و لفاف های بسته بندی صنایع غذایی، با بهره گیری از متخصصان مجرب و استفـاده از مـواد اولیه مـرغوب و تـجهیزات به روز چـاپ و بـسته بـندی، در حال خدمات رسانی به گستره وسیعی از مشتریان می باشد.

محمد تابنده

مدیرعامل